Yüzde Yüz Yerli Tütünlerimiz Sizleri Bekliyor

Dünyaca ünlü Adıyaman tütünü sigara tiryakilerinin çok tercih ettiği tütün çeşitlerinden biridir sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Zorlukla ve tek tek emek veren ellerin diktiği tütünler, hasat zamanında da aynı özenle toplanmaktadır. Kurutulması da emek isteyen şekilde, son derece özenli yapılır ve ülkemiz haklı bir yere sahip olarak, dünyanın en kaliteli tütününü üreten ülkeleri arasındadır. Ülkemizin yüz akı tütün üretim yerlerinden biri ise Adıyaman ve Adıyaman tütünü ile özellikle ilçemiz Çelikhan tütünü dür. Organik üretimler konusunda tüketicilerimizin emin olması gerekir, çünkü tamamen doğal yöntemlerle üretimler ve hasat işlemleri, kurutma işlemleri yapılmaktadır. Tütün çeşitleri başından sonuna kadar işlemden geçerek kurutulmaya hazır hale gelmektedir. Peki bu kaliteli ve mükemmel içimlik tütünü nereden bulacaksınız, artık internet üzerinden, satış sitemizle kolayca ulaşabilirsiniz.

Satış Merkezi Sitemizden Alım Çok Kolay

Sitemiz internet üzerinden ulaşabileceğiniz şekilde, 7 24 size hizmet vermektedir. Tütün çeşitleri konusunda bilgi almak için de ürünler kategorisinden yararlanabilirsiniz. Satış merkezi olarak ülkemizin dört bir yanına gönderimler yapmaktayız. Ülkemizin her yerinden rahatça kargo ile tütün al kısmından siparişlerinizi verebilirsiniz. Tütün çeşitleri arasından zevklerinize göre belirleyebilirsiniz. Hafif içimli, hafif orta içimli, orta içimli ve sert içimli ürünlerimiz, lüks içimli ürünlerimiz olarak içim zevklerinize göre tütünlerimiz alınmaya hazır. Toptan tütün seçenekleri olarak bol seçeneklerimizden memnun kalacaksınız. Minimum 5 kg olarak alım yapabileceğinizi belirtelim.

Tütün çeşitleri olarak içimize göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Hafif, orta ve sert içimli seçenekler yanında, sarmalık tütünler, süper light yani en hafif seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Markalı ürünleri sevenler için Parliament ve Marlboro tütün seçeneklerimizi mutlaka değerlendirmelisiniz. Kullanıcılarımız bu tütünlerin alıştıkları ünlü markaların aromalarından ve kalitelerinden çok daha yüksek olduğunu yorumlarında belirtmekteler. Elbette Adıyaman Çelikhan tütünü kalitesi asla tartışılmaz. Bununla birlikte, alıcılarımızdan ve kullanıcılarımızdan gelen yorumlara da her zaman yer vermekteyiz. Sitemizden referanslarımıza göz atabilirsiniz. Kullanıcılarımızın memnuiyeti güvenliğimiz ve kalitemiz açısından size bilgi verecektir.

Ülkemizin Her yerine gönderim yapmaktayız

Adıyaman tütünü satış merkezi olarak ülkemizin dört bir yanına gönderimler yapmaktayız. Tütün fiyatları konusunda ise mümkün olan en ekonomik rakamları sizlere sunmaktayız. Malum tütün fiyatlarında ülkemiz resmi makamlarımız tarafından her sene miktar belirlenmektedir. Biz de ayarlamalarımızı buna göre yapmaktayız. Ancak ekonomik rakamları aşmamaya, sizlerin bütçesini düşünmeye, gerekirse bu konuda karımızdan düşmeye de özen gösteriyoruz.

Sitemizin kurulma amacı kaliteli ve yüzde yüz yerli üretim olan tütünlere vatandaşlarımızın kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Bu nedenle, her zaman siparişlerinizi almaya, ulaşılabilir bir kaynak olmaya gayret göstermekteyiz. Mobil hattımızdan ya da sitemizdeki canlı destek hattımızdan iletişim kurabilirsiniz. Ülkemizin her yerine, en küçük yerleşim yerlerine kadar gönderimler yapmaktayız. Sizler için her zaman en elverişli ortamları hazırlamaktayız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir