Yerli ve Milli Tütün Uygun Fiyata

Tütün kullanıcıları, her zaman Adıyaman tütünü internet sitemizden online olarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sitemiz Adıyaman tütünü satış merkezi olarak sizlere hizmet vermektedir. İçimlik ya da sarmalık olarak minimum 5 kg olacak şekilde, toptan şekilde tütünlerinizi kolayca sitemizden alabilirsiniz. Bir ürünü yerinde almak elbette çok avantajlı olacaktır. Malum, tütün hakkında bilgisi olanlar Adıyaman tütünü hakkında olumlu bilgi sahibidir. Ülkemiz tarım ürünleri açısından gözde bir ülke olmakla birlikte, ayrıca, özellikle tütün üretiminde dünyanın parmakla gösterilen ülkelerinden biridir. Dünyanın en kaliteli, en keyifli içimi olan tütünleri bu topraklarda üretilmektedir. Özellikle Adıyaman tütünü çok özel ve ihracatı da yoğun olan bir tütündür. Bir kısmını da siz değerli yurt içi tüketicilerimize ayırmaktayız.

Bulunduğunuz yerden tütün siparişi verebilirsiniz.

Adıyaman tütünü  ve son derece özenli üretim ile yerli ve milli, yüz akımız, ilçemiz, Çelikhan tütünü artık sitemizde sadece bir tık ötenizde. Tek yapmanız gereken sitemize tıklamak ve ürünlerimizi incelemek. Tütün fiyatları konusunda endişeniz olmasın, çünkü mümkün olan en ekonomik rakamları sizlere sunuyoruz. Ülkemiz Tarım Bakanlığımız tarafından belirlenen fiyatları baz alarak, en uygun rakamlarla satışlarımızı yapmaktayız. Bu nedenle, piyasanın çok daha altında, en kaliteli tütünü satın alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hemen sitemizin tütün al kısmından siparişlerinizi verebilirsiniz. Tütün satın al kısmı ise şu şekilde işlemektedir. Satış merkezi telefon hattımız üzerinden hizmet sunmaktadır. Buna göre, 0 506 099 35 35 hattımız üzerinden ve sitemizin form kısmından bilgilendirme ya da aramanızı yapın ve almak istediğiniz ürünleri belirtin. Adresinizi verin ve kapıda ödeme kolaylığı ile kolay şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin kapıya gelmesi kolaylığını sizlere sunmaktayız. Siparişleriniz güvenli, asla kolu almayan, ürünlerin bozulmasının kesinlikle söz konusu olmayacağa ambalaj ile gönderilmektedir. Hasar alan gönderileri her zaman iade edebilirsiniz. Size orijinal, kesinlikle denemiş Adıyaman Çelikhan tütünü gönderilecektir. Çiftçilerimizin binbir emek vererek diktiği, geceli gündüzlü çalıştıkları ve yetiştirdikleri tütünleri, tamamen organik yöntemlerle yetiştirildiklerinden emin olarak güvenle tüketebilirsiniz.

Tütün çeşitlerini seçerken

Tütün tüketimi konusunda elbette farklı tercihler olabilir. Bu konuda zevkler tartışılmaz. İçimlik ya da sarmalık olarak tütün alımı yapabilirsiniz. Hepsi de sitemizde mevcuttur. Hemen üretimlerimiz bölümünden fotoğraflı şekilde ürünlerimize göz atabilirsiniz. Çok hafif yani süper light içimli tütün, hafif, orta ve sert içimli tütünler satışlarımızdadır. Tüm ürünlerimiz garantili olduğunun altını çizelim. Tütün seçenekleri olarak, işlenmiş Marlboro tütün, işlenmiş Parliament tütün, sarı, kırmızı, siyah renkli tütün, puro, süper sarı, algan tütün, damarlı tütün gibi çok sayıda seçenekler sizlere sunulmaktadır. Tütünlerimiz bozulmadan saklanmaktadır ve özel şekilde muhafaza edilmektedir. Bu nedenle içimlerinin kalitesinden emin olarak dört mevsim siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizlere gönderimlerimizi her zaman, yılın her mevsimi ve ayı yapabiliriz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir