Yeni Başlayanlar İçin Sarma Sigara

Sigaraya son zamanlarda öyle bir zam geldi ki insanlar bir şekilde yıllardır içtikleri sigaralarından vazgeçmek zorunda kaldılar. Aslına bakarsanız ilk zamanlarda tamamen sigaranın fiyatının pahalı olmasından dolayı geçilen sarma sigaralar bir zaman sonrasında alışkanlık haline gelerek sigara kullanan kişide bağımlılık yapmaya başladı. Bugün sarma sigara içen birisinin yeniden sigaraya başlaması neredeyse mümkün değil. Bunun en önemli özelliklerinin başında sigaradan aldıkları tat geliyor. Çünkü içine çektiği duman direk olarak boğazda acı ancak sigara içen birisi için de tatlı bir boğuculuğa neden olacaktır. Bu da sarma sigaradan alınan keyfin daha yüksek olmasına neden olacaktır.

Sarma Sigara Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sarma sigaranın kullanılmasındaki bir başka neden ise daha az zararlı olması ve kalitesidir. Cazip olan bir içim tarzına sahip olan sarma sigaralarda tütün ve kağıt ayrı satılır. Dolayısıyla bir sarma sigara içebilmeniz için tütünü ayrı kağıdı ayrı almanız gerekiyor. Burada bu alanda iyi olanlar iyi bir tütün ve kağıt hangisi bilirler. Ancak siz yeni başlayan bir içici olduğunuz için bunu deneyerek öğreneceksiniz.

Sarma sigaralarda ilk olarak filtrelerden başlamalısınız. Piyasada birçok filtre mevcut ve bunlardan herhangi bir tanesini alabilirsiniz. Filtre çok önemli değil bunun için çok düşünmenize gerek yok. Konu kağıt ve sigarada olacak.

Tütün Markaları

Samson: Markanın mavi bir paketi var. Bu markanın içimi idare ediyor.

Sarı Paket: Bu paketteki ürünler gerçekten de tadına doyum olmuyor. Eğer ki bu paketi alacaksanız o zaman tek kelimeyle mükemmel bir ürün.

Golden Virginia: Bu tütün ucuz ve güzel şeklinde yorumların olduğunu da biliyoruz.

Hangi Kağıdı Kullanmalısınız?

Sarma sigara içicisiyseniz o zaman tütün kadar dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de kağıdıdır. Kağıt ne kadar kaliteli olursa tütünden alacağınız keyifte bir o kadar kaliteli olacaktır. Bazı dükkanlardan alınan kaliteli tütünler kalitesiz kağıtlara sarıldığından dolayı ister istemez içimi kötü olacaktır.

Sigara her ne kadar bağımlılık yapan bir şey olsa da sigara içmek keyiftir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir