Tütün Sipariş

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Adıyaman ve Çelikhan tütün siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz.

Sigara fiyatlarında meydana gelen artış, beraberinde insanları dünyanın en kaliteli tütünü olan Adıyaman ve Çelikhan tütününü talep etmeye yönlendiriyor. Firmamız toptan fiyatına perakende satışlar gerçekleştirerek artan sigara fiyatlarından etkilenmemenizi sağlıyoruz.

Çelikhan Tütünü

Çelikhan tütünü dünyanın bir numaralı tütünü olarak bilinir. Nedeni ise tamamen doğal bir şekilde ve iklim şatlarından kaynaklanmaktır. Tütün her bölgede yetişebilir, ancak her bölgede yetişen tütün iyi olmaz. Çelikhan ise tütün konusunda her zaman ayrıcalıklı olmuştur. Çelikhan tütünü sitemizden sipariş edildikten sonra aynı gün içerisinde istenilen miktarda paketlenerek kargoya verilir ve size ulaştırılır.

Çelikhan Adıyaman’ a bağlı olan bir ilçedir. Türkiye’nin birçok şehrine buradan gönderilen tütünler keyifli bir içim sağlamış olduğundan en kaliteli tütüne bile fazla fark vermek gereksiz olacaktır.

Göndermiş olduğumuz tütünlerimiz Adıyaman bölgesindeki çiftçiler tarafından ekilip biçilip hazırlanır. Yıllardır bu sektörde babadan oğla geçen tütüncülük mesleği ise standart bir iş olarak kabul edilir ve bir tütünün hangi aşamalardan geçebileceği bu sayede bilinmiş olur.

Adıyaman Tütünü

Adıyaman tütünü tek bir çeşit değildir. Bu nedenle orta, hafif ve sert içim olarak ayrılır. Kim hangi tür tütünü içmekten keyif alıyorsa tütün sipariş de ona göre geçilebilir. Eğer daha önce sarma sigara yani tütün içmemişseniz bu durumda en sağlıklı olanı hafif içim olacaktır. Tütüne ilk geçiş sırasında hafif içim size içtiğiniz sigara ile arasındaki farkı da hissettirecektir. Açık tütün fiyatları seçilen tütüne göre değiştiği gibi aldığınız tütün miktarına göre de değişecektir. Bunun için siparişinizi oluştururken fiyatın da belirlenmesi sağlanmış olacaktır.

Sarılmış tütün satın aldığınızda ise tütün size paketlenmiş olarak gelir. Dolayısıyla tütünü sarmakla uğraşmak zorunda kalmamış olursunuz. Tütün seçimi kadar sarımı da çok önemlidir. Eğer hiç tütün sarmamışsanız hazır sarma tütün daha mantıklıdır.

Tütün Çeşitleri ve Fiyatları

Sitemizdeki tüm tütün çeşitlerimiz ürün seçeneklerimiz içerisinde bulunur. Sitemizi ziyaret edip içeceğiniz tütünü tercih edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir