Meşhur Adıyaman Tütünü Sipariş Sitemiz

Tütün üretimi açısından ülkemizin bereketli toprakları son derece uygundur. Meşhur Adıyaman tütünü sitemizden alabilirsiniz.

Ülkemizin topraklarında uzun yıllardır tütün üretimi yapılmış ve halen de yapılmaktadır. En özenli ve kaliteli hasatların yapıldığı coğrafyamızın başında ise Adıyaman yöremiz gelmektedir. Adıyaman ın bereketli topraklarında, özellikle sevimli ilçemiz Çelikhan da bereketli ovalarda tütün üretimi halkımız tarafından özenle yapılmaktadır. Tütün üretiminin yapılması kesinlikle kolay değildir. Büyük bir emek gerektirmektedir. El ile özenle dikim yapılmasından sonra, yerinde bir sulama, mevsimsel olarak doğanın üretime katkı sunması, tamamen doğal ürünlerle gübreleme ile tütün bitkisinin yüzde yüz sağlıklı bir şekilde büyümesine olanak sunmaktadır. Hasat zamanında, tüm aile üyeleri buna katkı sunar ve ilçede bir hasat şenliği yaşanır. Tütünler toplanarak işlenir ve kurumaya bırakılır. Tüm bu özenin sonunda mükemmel kalitede tütün kullanıma hazır hale gelir.

Adıyaman Çelikhan Tütününe Ulaşmak Artık Son derece kolay

Adıyaman tütünü üretimindeki bu özen ve bulunmaz iklimin katkısıyla dünyadaki diğer tütün üretimlerinden çok daha farklı olmaktadır. Çelikhan İlçesi nde ise başka bir ekim yapılmaz ve büyük bir özenle, yılların deneyimi ile Çelikhan tütünü üretimi yapılır. Adıyaman Çelikhan tütünü önemli oranda yurtdışı ihracatına sahip olmakla birlikte, vatandaşlarımızın da bu kaliteli tütüne ulaşmaması biz üreticiler açısından çok değerlidir. Bu nedenle, adıyaman tütünü kullanıcılarımıza, satın almak isteyenlere ulaşsın diye sitemizi hayata geçirdik. Sitemiz 7 24 alışverişe olanak sunan, her zaman ziyaret edebileceğiniz bir adrestir. Sitemize tıkladığınızda bir canlı destek butonu size yardımcı olacak. İsterseniz buradan satış merkezi ile bağlantıya geçebilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Siparişleriniz için ayrıca, devamlı müsait olan iletişim hattımız da sizlerle. Tütün al işlemlerimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Toptan şekilde, minimum 5 kg olmak üzere siparişlerinizi verebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini sizlere sunmaktayız. Tütün satın al bölümümüzden bu şekilde, mobil hattımızdan kolayca siparişlerinizi verin ve kapıda ödeme ile alımlarınızı yapın. Tütün fiyatları, elbette resmi olarak yayınlanan rakamlara göre her sene ayarlanmakla birlikte, halkımızın kaliteli tütünle buluşması noktasında en uygun rakamları sunmaya gayret göstermekteyiz. Evinize, işyerinize, sizin için uygun olan bir adrese siparişlerinizi verebilirsiniz. Ülkemizin her yerine gönderimler yapmaktayız.

Tütün Çeşitlerimiz Son derece zengindir

Tütün çeşitleri olarak, yöremizde yetişen en kaliteli ve kesinlikle içimi uygun ve denemiş olan seçenekleri sizlere sunmaktayız. Toptan tütün alınacak en doğru adrestesiniz. Hepsi denemiş ürünlerin içeriğinden ve kalitesinden, içim zevkinden emin olabilirsiniz. İçimlik olarak, zevkinize ve tercihinize göre hafif içimli, orta içimli ya da sert içimli seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Hepsine uygun tütünlerimiz bulunmaktadır. Özel içimli kral tütünlerimize de dikkatinizi çekebilir. Sarı, kırmızı siyah tütünlerimiz bulunmaktadır. Her biri son derece özenle harmanlanan, kurutulan tütünlerin hepsi birbirinden özeldir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir