Dünyaca Ünlü Adıyaman Tütünü Kapınızda

Tütün kullanıcıları ve tütün severler, artık dünyanın kalitesini kabul ettiği Adıyaman tütünü kapınızda. Hemde bir tıkla

Hem de son derece ekonomik, alıştığınız rakamların çok altında tütün fiyatları ile. Yapmanız gereken Adıyaman tütünü satış merkezi olan sitemizi takibe almak. Her zaman ürünlerimize göz atabilir, incelemelerinizi yapabilirsiniz. Destek hattımız ve çağrı merkezimizden de sorularınızı iletebilirsiniz. Sitemiz 7 24 sipariş verebileceğiniz bir satış merkezi olarak hizmet görmektedir. Toptancılarımızın ile gelerek mesafe kat etmelerine artık hiç gerek yok. Bunun yerine, işyerinizden ya da evinizin rahat ortamından ürünlerimizin resimlerine bakara, aklınızdaki sorulara online olarak yanıt alarak rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı durum kullanıcılarımız için de geçerlidir. 5 Kg minimum olmak üzere, rahatlıkla online siparişlerinizi verebilirsiniz. En kaliteli tütünü en uygun rakamlara alabilirsiniz.

Tütün siparişlerini vermek için

Sitemizden, tütün al kısmından rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. Buna göre, isterseniz sipariş hattı üzerinden, isterseniz online olarak sipariş ver kısmından talebinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş ver kısmında adres ve kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi sizden doldurmanız istenecektir. Bunu yapınız, ardından, tütün çeşidi kısmını da sipariş isteğinize göre giriniz. Burada seçimlik sistem üzerinden tıklama yapabilirsiniz. Normal,süper kalite, sarı, kırmızı, siyah gibi farklı tütün çeşitleri üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Öncelikle ürünlerimiz kısmından sitemizde uygun tütün çeşitlerine göz atabilirsiniz, bundan sonra siparişlerinize karar verebilirsiniz. Özel siparişler için bilgi notu kısmı bulunmaktadır ve buradan da istek yapabilirsiniz. Tütün içimi seçenekler de her kullanıcıya göre değişmektedir. Hafif, orta ya da sert içimli ürünler için bu kısım üzerinden de seçiminizi yapınız.

Çelikhan tütünü bu şekilde kolayca adresinize gelecek. Adıyaman Çelikhan tütünü meraklıların ve otoritelerin bildiği üzere, kalitesi dünyaca takdir gören bir tütündür. Bir kısmı yurt dışına gönderilen tütün artık sitemize yurtiçi kullanıcılarımıza da çok kolay şekilde ulaştırılmaktadır. Son derece ekonomik rakamlara,direk üreticiden alım yapma şansını, üstelik yol kat etmeden, adresinize teslim şekilde alım yapmayı bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Tütün Alımları Güvenli ve Denenmiş Ürünler Sunulmaktadır.

Sitemiz üzerinden hem kredi kartınız, hem de kapıda ödeme seçeneği ile ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Toptan tütün alarak, ekonomik rakamlarla uzun süreli kullanımınızı kolayca bu şekilde sağlayabilirsiniz. Markalı ürünleri tercih edenler, Marlboro, Captain Black, Parliament ürünlerimizden kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Birebir aynı tadı üstelik çok daha kaliteli bir içim zevki ile alacaksınız ve elbette çok daha uygun rakamlara. Sarmalık tütün almak isteyenler için de son derece kaliteli seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı yüzde yüz organik şekilde üretilmişi denemiş olan ürünlerdir. Kullanımı denenmeyen ve kalitesi düşük olan ürünlerin kesinlikle satışını yapmamaktayız. Tüm ürünlerimiz, tamamı garanti kapsamındadır. Ürün teslimatlarında bir hata ya da eksik olması halinde hemen iade işlemlerini yapabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir