Adıyaman Tütünü En İyisi

Ülkemizin yüz akı, toptan kaliteli tütün üretiminin merkezi Adıyaman tütünü artık sadece bir tıkla hızlı bir şekilde kapınızda.

Kapıda ödeme ve diğer ödeme seçeneklerimizden faydalanarak yüzde yüz yerli ve milli üretimlerimizi adresinizde teslim alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanarak sitemizden tütün satın al butonundan siparişlerinizi verebilirsiniz. Tütün fiyatları konusunda piyasada inceleme yapabilirsiniz ve ne kadar uygun rakamlarımız olduğunu göreceksiniz. Dünyaca ünlü markaların alıştığınız tütün tatlarından çok daha kalitesini üretimlerimizde bulacaksınız. Sigara paketleriniz için yüksek ödemeler yapmayın, tamamen yerli üretimlerimizle en ekonomik rakamlarla yeni sigaralık tütünlerinizi alın. Tütün al bölümünden, sitemizden 7 24 siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kaliteli Tütünler Mükemmel İçimlik

Adıyaman tütün üretimi açısından ülkemizdeki en uygun topraklara sahiptir. İklimi tütünün yetişmesi ve lezzetini alması noktasında son derece elverişlidir. Sadece iç piyasada değil, ihracat noktasında birçok ülkeye, yurtdışında tütün gönderimleri de yapılmaktadır. Yani hem iç piyasada, hem de dış piyasada talep gören bir tütündür. Yörenin suyu, toprak yapısı ve işini bilen, özverili ellerinde harmanlar mükemmel olmaktadır. Çelikhan tütünü ise Adıyaman ın en önemli ve kaliteli üretimleridir. Çelikhan Adıyaman ın bir ilçesi olarak, ilçe sınırlarının büyük kısmında topraklarda tütün üretimleri yapılmaktadır. Toplanan en kaliteli tütünler harmanlanır, toplanır ve satış merkezi bünyesinde siz değerli tüketicilerimize satışa sunulur.

Adıyaman Çelikhan tütünü sitemizde en kaliteli seçenekleri ile sizlere son derece ekonomik rakamlara sunulmaktadır. Toptan tütün almak için de sitemizden yararlanabilirsiniz. Mobil telefonlarınızdan da hemen sitemize tıklayarak siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Tütün Çeşitleri

Tütün çeşitleri olarak birçok seçenek sizleri bekliyor. Ürünlerimiz için sitemize göz atmanız yeterlidir. Hafif orta Adıyaman tütünü, lüks orta Adıyaman tütünü, black yani siyah tütün, sarmalık tütün, hafif içimlik, orta içimlik ve sert içimlik tütünler olmak üzere tütün çeşitlerinden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların tütün tatlarına, aromalarına alışmış olabilirsiniz. Buna göre, aynı hatta çok daha kaliteli içimi olan tütünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Marlboro tütün, Parliament tütün, seçeneklerimizle alıştığı markaların çok daha iyisini bulmak isteyen alıcılarımız için özel üretimlerimizde olarak sizlerledir.

Toptan tütün fiyatlarımız 5 kg ve daha üzerinde olan siparişlerde geçerli olmaktadır. Fiyatlarımız her sene ülkemizde resmi tütün rayiçleri üzerinden hesaplanmaktadır. Her zaman alıcılarımız için mümkün olan en uygun fiyatlandırmayı yapmaktayız. Gönderilen tütünlerin denemelerinin mutlaka yapıldığını, içimlik olması söz konusu olmayanların kesinlikle satışa sunulmadığını belirtelim. Denenmiş, en kaliteli tütünleri satışa sunmaktayız. Damak tadına uygun tütünlerimiz sitemizde sizleri bekliyor. Devamlı açık olan sipariş hattımızdan olayca arayabilirsiniz. 0 506 099 35 35 hattımızdan devamlı olarak arayarak siparişlerinizi her zaman verebilirsiniz. Tütünleriniz adresinize teslimli güvenli şekilde gönderilecektir. Sitemizin ürünler kısmından fotoğraflı olarak ürünlerimize göz atın, rengini kalitesini bu şekilde bile anlayabilirsiniz. Her zaman sorularınıza da yanıt alacağınızı bilmelisiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir