Adcel Tütün

Tütün sigara içicilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında bağımlılık etkisinin yanı sıra tütünde kalitede önemlidir. Adcel tütün, sigara kullananların tercihidir.

Sigaranın bağımlılık yapan etkisinden dolayı içen kişilerin dikkat ettiği birtakım önemli hususlar vardır. Bu hususların en başında sigaranın fiyatı gelir. Bandrollü sigaralara baktığımızda ise burada ciddi bir fiyat söz konusudur. Bu nedenle insanlar bandrollü sigara değil tütün tercih ederek işlerini daha ekonomik bir çerçeveye getirmişlerdir.

Sigara tütünü konusunda çeşit çok fazladır. Örneğin Adcel tütününden bahsedebiliriz. Adcel tütün şok marketlerde satılan bir bandrollü sigaradır. Fiyatının uygun olmasından dolayı şok marketler bu sigarayı satarak insanlara ulaştırırlar içicisine baktığımız zaman kendi kitlesini bulmuş bazı insanlar tarafından eleştirilirken bazıları tarafından da olumlu bulunduğu için satın alınmıştır. Adcel tütün şok marketlerde çokça satılırken burada insanlar için ekonomik olması göz önünde bulundurulduğunda bazıları tütününü tercih ederek olayı farklı bir boyuta taşımışlardır.

Firmamız ise bu konuda özellikle Adcel black tütün satışında güvenilir olmayı hedeflemiş ve daha fazla kişiye bu tütünü ulaştırabilmek için kolları sıvamıştır. İnsanlar Adcel tütününü sitemizden satın alarak uygun fiyata kaliteli tütüne sahip olmuşlardır.

Eğer sizde sigara içiyor ve kaliteli orijinal tütün arıyorsanız güvenilir tütün siteleri arasında bulunan sitemizden hiç çekinmeden alışverişinizi başlatabilirsiniz.

Bandrollü Tütün Nedir?

Bandrol paket halinde satılan sigaranın üzerinde bulunan seri numaradır. Bu sayede firma ne kadar tütün sattığını bilir ve kendi bayilikleri olan firmalara bu sigaraları vererek satışından kar elde etmek isterler. Bandrollü tütünlerin devlete verdikleri vergi oranlarının yüksek olması, daha doğrusu devletin aldığı vergi nedeniyle bu sigaralar değerinin çok daha üzerinde satılmaktadır. Buradaki amaç ise tamamen tütün içimini aza indirmek ve daha fazla satış yapılmasının önüne geçmektir. Aslında bu geçerli bir neden gibi görünüyor olsa da işin içinde farklı bir konu vardır. Çünkü sigara bağımlılık yapan bir maddedir ve bağımlısı sigaranın bedeli ne olursa olsun ödeyerek satın almak zorundadır.

İşte firmamız bu konuda aynı tütünün daha pahalıya satılmasına müsaade etmediği için aynı tütünü kilo ile ve daha uygun fiyata satmaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir